W poszukiwaniu życiowej równowagi.

Poszukaj życiowej równowagi.

Codziennie dążymy do zachowania równowagi w naszym życiu. Raz udaje się nam to lepiej, raz gorzej. Pracując na etacie, zwykle wracamy do domu późno, nadrabiamy zaległości w domowych obowiązkach i w rezultacie kładziemy się spać zmęczeni i wyczerpani. Prowadząc własną działalność, często mamy wrażenie, że pracujemy praktycznie non stop i nie mamy przerw na oderwanie się od pracy i odpoczynek. Dzisiejsze życie toczy się szybko i codziennie stawia przed nami nowe wyzwania i zadania do wykonania. Im ich więcej, tym łatwiej o stres i poczucie zachwianej równowagi między pracą, odpoczynkiem i robieniem tego, co lubimy. A to przecież poczucie szczęścia i spełnienia leży u sedna wewnętrznego poczucia równowagi. Nasze życie powinno przynosić nam satysfakcję zarówno z pracy, jak i zrealizowanych potrzeb życiowych i duchowych, żeby odczuwać je jako harmonijne. Właśnie to nasze poczucie satysfakcji świadczy o zachowaniu równowagi.

Zapewne często zastanawiacie się, czy balans między pracą, relaksem i innymi czynnościami w życiu jest możliwy?

Rzeczywiście w szalonym pędzie narzucanym przez dzisiejszy świat i natłoku rzeczy do zrobienia wydaje się często niemożliwy. A przynajmniej niezwykle trudny do uzyskania. Zapewniam Was, że można osiągnąć stan równowagi i wymarzone cele, tylko trzeba mieć niezbędną wiedzę, narzędzia i dobrze mieć kogoś, kto nas pokieruje do miejsca, w którym powinniśmy być i wesprze na tej drodze.

Czym jest tak naprawdę balans w życiu i dlaczego jest tak istotny?

To umiejętność zadbania o siebie, swoje potrzeby, także te duchowe i umysłowe, o swój odpoczynek, o czas dla rodziny i znajomych, czas na rozwój itp. Ponieważ każdy z nas jest inny, ma inną sytuację życiową, inną pracę, obowiązki, marzenia, hobby, inaczej też wypracowuje swój stan równowagi i dla każdego wygląda on inaczej. Utrzymywanie balansu w naszym życiu jest niezbędnym czynnikiem zdrowia, szczęścia, radości życia i dobrego samopoczucia i jest niezbędne do zwiększenia naszej kreatywności i wydajności i efektywnego radzenia sobie ze stresem.

Odzyskaj równowagę między ciałem, umysłem i duchem – pierwszy krok do uzyskania równowagi życiowej.

Chciałabym zaprosić Was do zrobienia pierwszego kroku ku harmonii i równowadze w waszym życiu, do podróży w głąb siebie w gronie międzynarodowych mentorów otwartych na ulepszanie siebie i świata. Poczujcie na własnej skórze, na czym polega moc balansu wewnętrznego. Można go osiągnąć tylko za pomocą równowagi trzech elementów życiowych — ducha, ciała i umysłu.

Wyjątkowe wydarzenie do udziału, w którym gorąco Was zachęcam to 3-dniowa konferencja Life Balance Congress w Warszawie, która odbędzie się w dniach 08 – 10/07/22 w Warszawie. Mnóstwo wiedzy, dobrej energii, wsparcia, nowych znajomości, a temu wszystkiemu towarzyszyć będzie pyszne jedzenie i koncerty sześciu artystów.

Znajdź chwilę dla siebie i zdobądź z pomocą mentorów i ekspertów od ciała, umysłu, emocji i duchowości to, o czym marzysz – szczęście i spokój duszy i zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie: Life Balance Congress

Przeczytaj również artykuł

Dlaczego odpoczynek jest tak ważny!


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.