Halina Bernatt

PRZEDSIĘBIORCZA MAMA, COACH, MENTORKA KOBIECYCH BIZNESÓW, PLANISTKA BIZNESU, INSTRUKTORKA SPORTU – KOBIETA RAKIETA

Cześć! Nazywam się Halina Bernatt i od 2013 roku tworzę swoje imperium biznesowe wokół swojego życia, a nie odwrotnie. 

Pragnę wspierać inne mamy właśnie w takim procesie. Wierzę, że podstawą szczęśliwego życia jest wybór własnej drogi, jednak aby nią pójść musisz dopłynąć do źródła swoich potrzeb. 

Wierzę również, że podstawą skutecznego działania jest jasno określony cel i precyzyjna droga do jego osiągnięcia, a biznes można prowadzić w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami.

Swój pierwszy biznes założyłam z MIŁOŚCI DO AKTYWNOŚCI. Uprawiam jogę, turystykę pieszą, górską, Nordic Walking, jeżdżę konno, na nartach i na rowerze, a w wodzie czuję się jak ryba i właśnie, dlatego otworzyłam firmę ACTIVE TIME.

Zbudowałam ją sama od podstaw. Zaczynając od tworzenia logo, strony, Facebooka, całego marketingu po nawiązywanie kontaktów z osobami prywatnymi, ośrodkami sportu, hotelami, szkołami i przedszkolami, dla których świadczę usługi. Początkowo również samodzielnie prowadziłam wszystkie zajęcia, dziś dodatkowo zatrudniam instruktorów i koordynuję ich pracę. Jednym słowem, na co dzień łączę wiele aktywności i obowiązków. 

Jednocześnie jestem Liderką Klubu Przedsiębiorczych Mam w Wałbrzychu gdzie organizuję spotkania on-line i na żywo z prelegentkami, przedsiębiorczymi mamami, inspiruję do działania i udzielam wsparcia kobietom, które dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Bartka, mamą aktywnego Wojtka i skrajnego wcześniaka Tomka. Przekułam marzenia w cele, a cele w działania i dzięki temu mam rodzinę i dobrze prosperującą firmę. Jestem szczęśliwa, bo robię to, co lubię.

Zmieniam świat poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jak każdego dnia łączyć macierzyństwo z prowadzeniem własnej firmy, i jak planować działania, aby zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Tak się składa, że świetnie pływam – dosłownie i w przenośni, dlatego chętnie pomogę Ci dopłynąć do źródła Twoich potrzeb i rozplanować działania tak, żeby osiągnąć wymarzony cel.

Zapraszam Cię na spotkanie, gdzie uporządkujesz swoje myśli, wyznaczysz realne cele i stworzysz jasny plan działania, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia.

Gwarancja sukcesu

Właścicielka Firmy Active Time Wałbrzych 
Certyfikaty
  • Międzynarodowy Certyfikat Kwalifikacji Zawodowych: “Mentoring. Discovering and developing of personal and professional potential” – VCC Fundation
  • Certyfikat “Akademia mentora: mentoring i programy mentoringowe w praktyce” – High5 Training Group
  • Absolwentka Szkoły Mentorów – Petra Consulting
  • Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu – podyplomowe studia menedżerskie
  • Absolwentka Stenden University Leeuwarden The Netherlands – Planning and forecasting daily operations, Tourism Management
  • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego  w Poznaniu – Obsługa ruchu Turystycznego
  • Ukończone wiele kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, planowania, finansów.
Liderka Klub Przedsiębiorczych Mam Wałbrzych i okolice

Zaplanuj ze mną swój biznes!!!