Halina Bernatt

MANAGERKA MAREK OSOBISTYCH, PRZEDSIĘBIORCZA MAMA, COACH, MENTORKA KOBIECYCH BIZNESÓW, PLANISTKA, INSTRUKTORKA SPORTU 

Cześć! Nazywam się Halina Bernatt i od 2013 roku tworzę imperium biznesowe wokół swojego życia, a nie odwrotnie. Moja droga do miejsca w którym teraz jestem była długa i kręta, ale w końcu robię to co kocham i w czym jestem najlepsza.

Jestem tutaj po to by zaoszczędzić Twój czas. Czas to najdroższa waluta w dzisiejszym świecie. Jeśli chcesz i mi zaufasz dotrzesz do swojego celu szybciej niż ja, gwarantuję! A Wiesz czemu? Bo skorzystasz z mojej wiedzy i doświadczenia biznesowego, a tym samym unikniesz błędów.

Wierzę, że podstawą skutecznego działania jest jasno określony cel i precyzyjna droga do jego osiągnięcia, a biznes można prowadzić w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami. Zobacz jak długą drogę przebyłam zanim zaczęłam robić to w czym naprawdę jestem wyjątkowo dobra.

Swój pierwszy biznes założyłam z MIŁOŚCI DO AKTYWNOŚCI. Uprawiam jogę, turystykę pieszą, górską, Nordic Walking, jeżdżę konno, na nartach i na rowerze, a w wodzie czuję się jak ryba i właśnie, dlatego otworzyłam firmę ACTIVE TIME.

Zbudowałam ją sama od podstaw. Zaczynając od tworzenia logo, strony, Facebooka, całego marketingu po nawiązywanie kontaktów z osobami prywatnymi, ośrodkami sportu, hotelami, szkołami i przedszkolami, dla których świadczę usługi. Początkowo również samodzielnie prowadziłam wszystkie zajęcia, dziś dodatkowo zatrudniam instruktorów i koordynuję ich pracę. Jednym słowem, na co dzień łączę wiele aktywności i obowiązków. 

Wszystko układało się pomyślnie do czasu pandemii COVID-19. Długotrwałe zamknięcie basenów z dnia na dzień pozbawiły mnie środków do życia. Jednak, każdy kryzys można przekuć w sukces, dlatego czas lockdownu postanowiłam wykorzystać na analizę tego co mam, w czym jestem dobra, co jeszcze mogłabym robić. Doszłam do wniosku, że mogę dzielić się wiedzą i doświadczeniem biznesowym z innymi mami, które stoją na zakręcie i zastanawiają się czy otworzyć własną firmę. Nie chciałam tego robić bez przygotowania, odbyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, planowania, finansów oraz skończyłam Szkołę Mentorów i Coachów.

W międzyczasie zdobyłam się na odwagę i aplikowałam do warszawskiej fundacji Rodzic w mieście na stanowisko Liderki Klubu Przedsiębiorczych Mam i otworzyłam taką filię w Wałbrzychu. W ramach Klubu organizuję spotkania on-line i na żywo z prelegentkami i przedsiębiorczymi mamami.

Wszystko to uświadomiło mi jak ważne jest posiadanie dwóch stabilnych nóg biznesowych i oprócz prowadzenia Active Time zdecydowałam się działać pod nową marką osobistą Halina Bernatt Biznes Mama Coach i Mentor gdzie wspieram, inspiruję i motywuję mamy, które chcą otworzyć własny biznes, ale nie wiedzą, od czego zacząć lub już biznes prowadzą, ale nie odczuwają satysfakcji. Pokazuję im jak łączyć macierzyństwo z biznesem i mieć czas dla siebie. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Bartka, mamą aktywnego Wojtka i skrajnego wcześniaka Tomka. Tomek przyszedł na świat w 25. tygodniu ciąży z wagą ur.960g i cudem oboje jesteśmy na świecie. Jego wcześniactwo wpłynęło na moje życie i życie całej mojej rodziny. Było ciężko, ale dzięki wsparciu męża i bliskich nie załamałam się. Z czasem wróciłam do działań zawodowych, które stały się dla mnie odskocznią od codziennej rehabilitacji syna i wizyt u specjalistów. Specjalne potrzeby Tomka spowodowały, że zostałam mistrzynią planowania i zarządzania czasem. Staram się godzić wszystkie obowiązki i mieć jeszcze czas dla siebie.

Odkąd niepełnosprawność zagościła w naszym domu zaczęłam interesować się jeszcze mocniej turystyką osób z niepełnosprawnościami i tak trafiłam na Fundację Ładne Historie gdzie pracuję jako koordynatorka Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej, w ramach której organizuję spotkania sieci online i na żywo oraz tematyczne wizyty studyjne. Wierzę, że poprzez działania Fundacji pokażę, że niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem, a szansą na zdobywanie nowych doświadczeń i przyjaźni.

I tak od 10 lat jestem przedsiębiorczynią, a przez ostatni rok łączyłam wszystkie te działania. Każdego dnia jednocześnie byłam właścicielką dwóch firm, instruktorką sportu, mentorką kobiecych biznesów, liderką klubu, koordynatorką sieci,  mamą, żoną, przyjaciółką, ale dalej czegoś mi brakowało do pełnej realizacji zawodowej. Ostatecznie zdecydowałam wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i doświadczenie biznesowe i pomóc Ci rozwinąć Twoją Markę Osobistą.

Jak to robię? Sprawdź!

Zapraszam Cię na konsultacje, gdzie uporządkujesz swoje myśli, wyznaczysz realne cele i stworzysz jasny plan działania, dzięki któremu Ty i Twoja Marka Osobista będziecie spełniać marzenia.
Gwarantuję Ci, że dzięki współpracy ze mną nie będziesz błądzić i zaoszczędzisz czas, którego nam wszystkim tak bardzo brakuje.

Gwarancja sukcesu

Właścicielka Firmy Active Time Wałbrzych od 2013r.
Właścicielka marki osobistej
Halina Bernatt Biznes Mama
Coach i Mentor  od 2020r.
Certyfikaty
  • Międzynarodowy Certyfikat Kwalifikacji Zawodowych: „Mentoring. Discovering and developing of personal and professional potential” – VCC Fundation
  • Certyfikat „Akademia mentora: mentoring i programy mentoringowe w praktyce” – High5 Training Group
  • Absolwentka Szkoły Mentorów i Szkoły Coachów – Petra Consulting
  • Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu – podyplomowe studia menedżerskie
  • Absolwentka Stenden University Leeuwarden The Netherlands – Planning and forecasting daily operations, Tourism Management
  • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego  w Poznaniu – Obsługa ruchu Turystycznego
  • Ukończone wiele kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, planowania, finansów.
Koordynatorka Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej
Liderka Klub Przedsiębiorczych Mam Wałbrzych i okolice

Zacznij planować rozwój swojej marki osobistej już dzisiaj !!!