Halina Bernatt

PRZEDSIĘBIORCZA MAMA, COACH, MENTORKA KOBIECYCH BIZNESÓW, PLANISTKA, INSTRUKTORKA SPORTU – KOBIETA RAKIETA

Cześć! Nazywam się Halina Bernatt i od 2013 roku tworzę swoje imperium biznesowe wokół swojego życia, a nie odwrotnie. 

Pragnę wspierać inne mamy właśnie w takim procesie. Wierzę, że podstawą szczęśliwego życia jest wybór własnej drogi, jednak aby nią pójść musisz dopłynąć do źródła swoich potrzeb i wewnętrznej energii. 

Wierzę również, że podstawą skutecznego działania jest jasno określony cel i precyzyjna droga do jego osiągnięcia, a biznes można prowadzić w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami.

Swój pierwszy biznes założyłam z MIŁOŚCI DO AKTYWNOŚCI. Uprawiam jogę, turystykę pieszą, górską, Nordic Walking, jeżdżę konno, na nartach i na rowerze, a w wodzie czuję się jak ryba i właśnie, dlatego otworzyłam firmę ACTIVE TIME.

Zbudowałam ją sama od podstaw. Zaczynając od tworzenia logo, strony, Facebooka, całego marketingu po nawiązywanie kontaktów z osobami prywatnymi, ośrodkami sportu, hotelami, szkołami i przedszkolami, dla których świadczę usługi. Początkowo również samodzielnie prowadziłam wszystkie zajęcia, dziś dodatkowo zatrudniam instruktorów i koordynuję ich pracę. Jednym słowem, na co dzień łączę wiele aktywności i obowiązków. 

Wszystko układało się pomyślnie do czasu pandemii COVID-19. Długotrwałe zamknięcie basenów z dnia na dzień pozbawiły mnie środków do życia. Jednak, każdy kryzys można przekuć w sukces, dlatego czas lockdownu postanowiłam wykorzystać na analizę tego co mam, w czym jestem dobra, co jeszcze mogłabym robić. Doszłam do wniosku, że mogę dzielić się wiedzą i doświadczeniem biznesowym z innymi mami, które stoją na zakręcie i zastanawiają się czy otworzyć własną firmę. Nie chciałam tego robić bez przygotowania, odbyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, planowania, finansów oraz skończyłam Szkołę Mentorów i Coachów.

W międzyczasie zdobyłam się na odwagę i aplikowałam do warszawskiej fundacji Rodzic w mieście na stanowisko Liderki Klubu Przedsiębiorczych Mam i otworzyłam taką filię w Wałbrzychu. W ramach Klubu organizuję spotkania on-line i na żywo z prelegentkami i przedsiębiorczymi mamami.

Wszystko to uświadomiło mi jak ważne jest posiadanie dwóch stabilnych nóg biznesowych i oprócz prowadzenia Active Time zdecydowałam się działać pod nową marką osobistą Halina Bernatt Biznes Mama Coach i Mentor gdzie wspieram, inspiruję i motywuję mamy, które chcą otworzyć własny biznes, ale nie wiedzą, od czego zacząć lub już biznes prowadzą, ale nie odczuwają satysfakcji. Pokazuję im jak łączyć macierzyństwo z biznesem i mieć czas dla siebie. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Bartka, mamą aktywnego Wojtka i skrajnego wcześniaka Tomka. Tomek przyszedł na świat w 25. tygodniu ciąży z wagą ur.960g i cudem oboje jesteśmy na świecie. Jego wcześniactwo wpłynęło na moje życie i życie całej mojej rodziny. Było ciężko, ale dzięki wsparciu męża i bliskich nie załamałam się. Z czasem wróciłam do działań zawodowych, które stały się dla mnie odskocznią od codziennej rehabilitacji syna i wizyt u specjalistów. Specjalne potrzeby Tomka spowodowały, że zostałam mistrzynią planowania i zarządzania czasem. Staram się godzić wszystkie obowiązki i mieć jeszcze czas dla siebie, a Ty? Czy znajdujesz każdego dnia chwilę dla siebie? Czy prowadzisz życie zgodne z Tobą i Twoimi wartościami? Czy chcesz wziąć za nie odpowiedzialność i stworzyć je po swojemu? Czy wolisz, żeby ktoś zaprojektował je za Ciebie? 

Ja przekułam marzenia w cele, a cele w działania i dzięki temu mam rodzinę i dobrze prosperującą firmę. Jestem szczęśliwa, bo robię to, co lubię.

Zmieniam świat poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jak każdego dnia łączyć macierzyństwo z prowadzeniem własnej firmy, i jak planować działania, aby zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Tak się składa, że świetnie pływam – dosłownie i w przenośni, dlatego chętnie pomogę Ci dopłynąć do źródła Twoich potrzeb i wewnętrznej energii. Rozplanujemy działania tak, żebyś osiągnęła wymarzony cel.

Zapraszam Cię na konsultacje, gdzie uporządkujesz swoje myśli, wyznaczysz realne cele i stworzysz jasny plan działania, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia tak jak ja.
Gwarantuję Ci, że dzięki współpracy ze mną nie będziesz błądzić i zaoszczędzisz czas, którego nam wszystkim tak bardzo brakuje.

Gwarancja sukcesu

Właścicielka Firmy Active Time Wałbrzych od 2013r.
Właścicielka marki osobistej
Halina Bernatt Biznes Mama
Coach i Mentor  od 2020r.
Certyfikaty
  • Międzynarodowy Certyfikat Kwalifikacji Zawodowych: „Mentoring. Discovering and developing of personal and professional potential” – VCC Fundation
  • Certyfikat „Akademia mentora: mentoring i programy mentoringowe w praktyce” – High5 Training Group
  • Absolwentka Szkoły Mentorów i Szkoły Coachów – Petra Consulting
  • Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu – podyplomowe studia menedżerskie
  • Absolwentka Stenden University Leeuwarden The Netherlands – Planning and forecasting daily operations, Tourism Management
  • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego  w Poznaniu – Obsługa ruchu Turystycznego
  • Ukończone wiele kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, planowania, finansów.
Liderka Klub Przedsiębiorczych Mam Wałbrzych i okolice

Zaprojektuj życie Biznes Mamy !!!