Sukces nie jedno ma imię

Konferencja Przedsiębiorczej Mamy Online pn. „Zostań matką swojego sukcesu” już za nami. Co to było za wspaniałe, inspirujące i wspierające spotkanie! Wzięły w nim udział niesamowite prelegentki, przedsiębiorcze mamy i liderki lokalnych klubów. 

Sukces niejedno ma imię, czym dla mnie jest sukces?

Dla mnie sukces to życie w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, bycie spójną i prawdziwą w każdej sytuacji. To realizacja własnych potrzeb z jednoczesnym zachowaniem równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Sukcesem jest dla mnie wolność i niezależność, a także otwarcie i prowadzenie własnego biznesu w zgodzie z tym, co lubię robić, tworzenie go w taki sposób, żeby mieć czas dla siebie i dla rodziny.
Istotny jest dla mnie również rozwój osobisty i wspieranie Przedsiębiorczych Mam w ramach Klubu Przedsiębiorczych Mam Wałbrzych i okolice.

W ujęciu biznesowym sukcesem jest dla mnie osiągnięcie niezależności finansowej. Otworzyłam firmę Active Time 7 lat temu bez kredytów czy dotacji, obecnie nie posiadam żadnych zadłużeń i mimo trudnego czasu, jakim jest pandemia i pomimo spadku obrotów jestem w stanie przetrwać ten trudny czas.
Finanse, pieniądze w życiu prywatnym nie są dla mnie sukcesem, jako takim, są środkiem i drogą do jego osiągnięcia

Jedną z moich kluczowych wartości jest rodzina, dlatego pojawienie się na świecie dwa lata temu mojego syna było dla mnie ogromnym sukcesem, tym bardziej, że dziecko było dość długo wyczekiwane. Przyjaźń z moim mężem, która trwa już 10 lat jest również moją wielką dumą. Każdego dnia pracujemy nad sukcesem naszej relacji i czekamy, aż na świat przyjdzie nasz drugi syn.

Czy każdy z nas jest w stanie osiągnąć sukces? Myślę, że tak. Zależy to tylko od Twojej definicji sukcesu, nie porównywaniu się do innych i ich osiągnięć oraz życie w zgodzie ze sobą. Kluczowe jest również określenie celu, ustalenie planu i drogi do osiągnięcia sukcesu. Skontaktuj się ze mną, a powiem Ci jak to zrobić

A Ty, jaką masz definicję sukcesu?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.